Про нас

STIMMA – нотки Італії в кожній деталі!

 Ми український виробник одягу з багаторічним досвідом. На створення стильного жіночого одягу нас надихнуло поєднання невимушеності і краси. Назва компанії походить від італійського слова “stimato”, що в перекладі означає “цінний”. Адже найбільше ми цінуємо в одязі комфорт і легкість, і істинно віримо в те, що “краса в простоті”.

Кожна жінка хоче бути красивою і ніжною, незалежно від пори року та дня тижня. А самими стильними в світі вважаються італійки, за їх чуттєві і вишукані образи, незважаючи на те, що одягаються вони вільно та просто. Саме тому, український виробник STIMMA створює повсякденні, легкі і в той же час неймовірно стильні образи.

Ми вважаємо, що щоденний одяг повиннен бути зручним і практичним. А також ненав’язливим і універсальним, щоб виглядати в ньому було доречно, де б Ви не знаходилися.

Наш слоган звучить: “Будь стильним кожен день”, адже кожна наша річ відповідає сучасним трендам і перетворить Вас, будь-то плаття або маленький аксесуар. А демократичні ціни дозволяють постійно залишатися на гребені модної хвилі.

Від самого початку свого існування і до цього дня ми розвиваємося та вдосконалюємося для Вас.

 компанія стімма

Залишити відповідь

Viewed
Магазин одягу
Закрити

Кошик

Закрити

Ваші бажання

Недавно переглянуті

Close

Закрити

Категориї