спортивний костюм

Модний стиль зимових нарядів.

Тенденції зимової моди 2020 і 2021 років, які побачите всюди!

Зараз осінь, але холоди настануть швидко. Чи не для того, щоб перемотати мить вперед, але я особисто не можу дочекатися затишного светра і гарячого шоколаду. Від пухнастих пальто до симпатичних черевик – що не подобається в зимовому стилі?

Якщо ви шукаєте модний стиль зимових нарядів, перегляньте що домінувало на подіумах. Почати збирати гардероб на снігові дні, які неминуче стануться через пару місяців, це стилі, які слід враховувати при покупках, щоб могли бути в курсі. Від кумедних клаптевих речей до класичних фактурних кардиганів – ви будете готові до зими в найкоротші терміни. Продовжуйте переглядати стильні тенденції, які обов’язково стануть головними в сезоні.

Вступаючи в новий час року, ми зібрали найпопулярніші тенденції подіуму, щоб інвестувати в них зараз і носити взимку.

Всесвітня пандемія, яка змінила наше життя на відміну від усього, що ми знали раніше, вас можна пробачити, що забули збиратися і вступити в новий модний період.

Багато змінилося з тих пір, як модна команда Stylist зібралася на лавці (уявіть!) На Тижні моди в Парижі, спостерігаючи, як Chanel, Miu Miu і Louis Vuitton завершують останні покази місяці. В той момент коронавірус був лише розмовою, який змусив представників преси і покупців залишатися вдома, а не йти по слідах шоу. Коронавірус залишався лише потенційною проблемою – ми не мали уявлення про обставини, в яких він нас залишить, величезні проблеми і зміни, з якими зіткнеться індустрія оздоблення.

Після повернення з Тижня моди в Парижі увійшли в світову зупинку, надії на майбутній сезон зникли. Замість бажаного літнього одягу жили в чергуванні комфорту, поєднуючи спортивні костюми, легінси, домашні вбрання, зручні сукні, що вимагають мінімального стилю.

Потягнувшись надіти, щось без еластичного пояса, навіть якщо це сиділо в парку сидячи з друзями, це колективне нагадування про перетворюючу силу моди. Мода і її сила все ж здатна обтрусити в свисті шифонової сукні, додати структуру і врівноваженість з парою рукавів-куль, і принесе радість в найтемніші дні, додавши яскраве і грайливе.

При бездіяльності, потенційної нудьгу і обмеженнь, з якими зіткнулися в останні місяці, нам нагадують, щоб стиль зіграв важливу роль в тому, щоб ми відчували себе цілеспрямованими.

Жіночі брюки для сучасної жінки.
Інтернет магазин – купити одяг!

Залишити відповідь

Viewed
Магазин одягу
Закрити

Кошик

Закрити

Ваші бажання

Недавно переглянуті

Close

Закрити

Категориї